Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I.

Kód: 7168988

Úplný název:

Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I. (Nezkusil Vladimír): Výpravy do sveta literatury I.

Autor a popis:

Nezkusil Vladimír, FORTUNA, 240 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
106 Kč (115 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Autor v této učebnici poutavě vysvětluje vývoj literatury 20. stol. na pozadí historických událostí. Zachycuje nadšení lidí a vojáků jdoucích do války, které je však záhy vystřídáno hrůzou z válečného běsnění. V Literární výchově jsou velmi citlivě vybrány ukázky z děl českých i světových autorů válečné, meziválečné i poválečné literatury (Remarque, Dyk, Šrámek, Čapek, Seifert, Suchý a další). Každý větší celek obsahuje Náměty k úvahám a činnostem žáků a celkové Shrnutí. Čtvrté, rozšířené vydání Literární výchovy s podtitulem Výpravy do světa literatury 1 vychází jako součást ucelené řady učebnic literatury pro druhý stupeň ZŠ. Tato řada učebnic získala prestižní ocenění Zlatá stuha, kterou každoročně pořádá česká sekce Mezinárodního sdružení pro dětskou knihu (IBBY) společně s Obcí spisovatelů a překladatelů, a novou doložku MŠMT. Právem se tak řadí mezi moderní učebnice literární výchovy, které jsou v souladu s RVP pro základní vzdělávání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury I.