Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II.

Kód: 7168347

Úplný název:

Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II. (Nezkusil Vladimír): Výpravy do sveta literatury II

Autor a popis:

Nezkusil Vladimír, FORTUNA, 184 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
92 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace Výpravy do světa literatury II je rozčleněna do pěti částí a zaměřuje se na období po roce 1945. Kapitoly Okolnosti, Kolik tváří okupace, Člověk v poválečném světě a Tajemství v krátkých řádcích (věnovaná výhradně poezii) jsou zaplněny ukázkami z tvorby českých autorů. Poslední kapitola se věnuje tvorbě zahraniční.V učebnici pro 9. ročník nechybí teoretické a literárně historické pasáže, ale ani základní informace o autorech vybraných ukázek. Každá kapitola je opatřena autorových úvodem, s jehož pomocí vstupuje čtenář do daného období. V kontextu doby jsou představena i vybraná literární díla, v nichž se odráží i společenská situace a myšlení lidí. Závěr každé kapitoly přináší náměty k úvahám a činnostem a krátké shrnutí.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Literární výchova pro 9. ročník základní školy - Výpravy do světa literatury II.