Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů

Kód: 8583969

Úplný název:

Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů (Bauer Alois): Prehled svetové a ceské literatury s ukázkami textu

Autor a popis:

Bauer Alois, Rubico, 173 stran, jazyk - čeština, 2002

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha pojednává o teorii a historii literatury, zahrnuje vývoj slovesného umění od nejstarších písemných památek až po současnost, a to jak tvorby světové, tak i české. Nejvýznamnější literární díla přibližuje čtenáři také kratšími textovými ukázkami, názornosti přispívají i bohaté doprovodné ilustrace. Rejstříky autorů a literárních děl dodávají knize na přehlednosti, podobně napomáhá čtenáři i slovník důležitých literárněvědních pojmů. Je tedy souhrnnou učebnicí literatury pro všechny typy středních škol.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Literatura na dlani - Přehled světové a české literatury s ukázkami textů