Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy

Kód: 7238991

Úplný název:

Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy (kol.):

Autor a popis:

FRAUS, 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
281 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí. Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, kulturní a společenský přehled, informace o dobových skutečnostech, autorech a jejich tvorbě, poukazuje na žánrovou a tematickou pestrost. Součástí učebnice je elektronická čítanka. Stahujte na www.flexilearn.cz.

Výkladová část je doprovázena bohatým poznámkovým aparátem (doplňující údaje, vysvětlivky, mezipředmětové vztahy, rozšiřující otázky a úkoly, studijní a čtenářské tipy, náměty na další práci) i ukázkami ze stěžejních děl či odborné literatury.

K přehlednosti přispívá grafická úprava se systémem orientačních piktogramů. Učebnice zachovává chronologickou linii s přesahy do jiných období. Je úzce propojena s elektronickou čítankou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Literatura v souvislostech 3 Učebnice literatury pro střední školy