Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka

Kód: 7238904

Úplný název:

Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka (kol.):

Autor a popis:

Fraus, 200 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí. Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, kulturní a společenský přehled, informace o dobových skutečnostech, autorech a jejich tvorbě, poukazuje na žánrovou a tematickou pestrost.

Výkladová část je doprovázena bohatým poznámkovým aparátem (doplňující údaje, vysvětlivky, mezipředmětové vztahy, motivační aktivity, rozšiřující otázky a úkoly, studijní a čtenářské tipy, náměty na další práci) i ukázkami ze stěžejních děl či odborné literatury. K přehlednosti přispívá grafická úprava se systémem orientačních piktogramů.

Učebnice zachovává chronologickou linii s přesahy do jiných období. Je úzce propojena s elektronickou čítankou.
Elektronická čítanka
Nezbytnou součástí učebnicové řady je čítanka v elektronické podobě. Umožňuje rychlý přístup k informacím a především výběr textů, díky němuž se lze dokonale přizpůsobit rozličným potřebám studentů.

Vyhledávání textů se řídí kritérii zvolenými přímo uživatelem (rychlé vyhledávání zadáním klíčového slova nebo rozšířené vyhledávání např. podle národní literatury, literárních druhů, žánrů, období, mezipředmětových vztahů apod.).
Nedílnou součástí učebnice Literatura v souvislostech je i elektronická čítanka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ + elektronická čítanka