Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová)

Kód: 5618629

Úplný název:

Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová) (Eichlerová Ilona, Havlíčková Jana): Príbehy k procvicování výslovnosti

Autor a popis:

Eichlerová Ilona, Havlíčková Jana, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
294 Kč (372 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Autorky této audioknihy jsou klinické logopedky. Na základě zkušeností z praxe své poradny vytvořily již řadu pomůcek k procvičování správné výslovnosti - pexesa, říkanky a především tyto pohádky.

Ve veselých příbězích se často opakují hlásky, s nimiž mají děti při vyslovování nejčastější potíže. Uslyšíme zde proto například příhody líné Lídy, rychlíka Rádi, kapra Franty, obříka Břéti, Oldříška a dědy Ondřeje, užovky Žofky, opice Alice, kozlíka Mazlíka, polepšeného Saši nebo neduživé Boženky. Krátká a neobyčejně vtipná vyprávění procvičují v jednoduchém příběhu vždy hlásku, nebo celou skupinu hlásek, v nichž se nejčastěji při výslovnosti chybuje. Na konci každé pohádky položí interpretka Barbora Hrzánová dětem několik otázek, vyplývajících z právě slyšeného příběhu a pomůže jim pak s odpovědí. Vyprávěním nad pohádkou děti nenásilně procvičí slova a častým vyprávěním je zafixují v řeči.
Tato audiokniha je určena dětem předškolního a mladšího školního věku (5-8 let). Mohou ji využít logopedi, rodiče i učitelky mateřských škol.

Barbora Hrzánová exceluje v hravých pohádkách, určených k procvičení správné výslovnosti!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Logopedické pohádky - Příběhy k procvičování výslovnosti - 3CD (Čte Barbora Hrzánová)