Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání

Kód: 7345195

Úplný název:

Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání (Hart R., Janeček M.): Ortopedie a traumatologie

Autor a popis:

Hart R., Janeček M. a kolektiv,, Maxdorf, 560 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
696 Kč (995 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Druhé vydání této specializované učebnice je opět organizováno do tří částí, z nichž každá obsahuje několik kapitol. V prvních kapitolách všeobecné části je zmíněna anatomie, biomechanika a základní vyšetřovací metody. Následně jsou popsány základní operační přístupy a zásady artroskopie. Ve druhé části, věnované ortopedické problematice, jsou stručně popsány jednotlivé nemoci dětského věku. Zařazeny jsou i kapitoly týkající se zánětlivých a degenerativních chorob, nádorů a ostatních onemocnění. V úvodu třetí, traumatologické části jsou probrány úrazy dětského věku a po nich poranění lokte u dospělých. Na závěr jsou zařazeny poúrazové stavy - nestabilita, ztuhlost a heterotopické osifikace. Snahou autorů bylo zahrnout do tohoto 2. vydání všechny podstatné nové poznatky a postupy. Všechny kapitoly byly revidovány, a pokud to současný stav vědění vyžadoval, byly doplněny o nejnovější zkušenosti autorů s léčbou onemocnění a ošetřováním poranění loketního kloubu. Zásadně byla také rozšířena obrazová dokumentace, a to tak, aby přínos knihy pro praxi byl co největší.
Učebnice je určena zejména všem mladým ortopedům, traumatologům a všeobecným chirurgům, je ale vhodná i pro studenty medicíny, které problematika pohybového aparátu zaujala a kteří se již rozhodli se jí po promoci na ortopedických či chirurgických pracovištích dále věnovat. V neposlední řadě lze doporučit prostudování některých kapitol i praktickým lékařům, protože právě ti se ve svých ordinacích jako první setkávají se synovitidami, entezopatiemi, burzitidami a dalšími onemocněními v oblasti loketního kloubu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Loketní kloub – Ortopedie a traumatologie - 2. vydání