Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan

Kód: 2425032

Úplný název:

Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan (Lindgrenová Barbro):

Autor a popis:

Lindgrenová Barbro, Knižní klub, 104 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Tatínek, syn a dědeček, kteří vedou roztomile ulítlý život v hloubi švédských lesů, a k tomu pradědeček, téměř stoletý stařík, který se jmenuje každý den jinak a kuká jako kukačka? Garáž přestavěná na štičí rybníček? Nejlepší kamarád zloděj? Stodola plná krvežíznivých tygrů? Pipi Dlouhá punčocha by se od Oranžády, Mazaréna a Dartaňana mohla leccos přiučit. Nejklasičtější švédská dětská crazy knížka od nositelky ceny ALMA Barbro Lindgrenové, kterou přeložil Zbyněk Černík a ilustrovala Eva Sýkorová-Pekárková.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / Oranžáda, Mazarén a Dartaňan 1: Oranžáda, Mazarén a Dartaňan