Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska

Kód: 2425110

Úplný název:

Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska (Byrneová Lorna):

Autor a popis:

Byrneová Lorna, Knižní klub, 920 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
559 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Lorna Byrneová (1953) je irská mystička a autorka mezinárodních bestsellerů. Od dětství má výjimečnou schopnost vidět anděly; po celý život se od nich dozvídá informace, které mohou být pro svět zásadní. Poprvé nyní vychází komplet všech jejích děl, obsahující autobiografickou knihu Andělé v mých vlasech, volné pokračování s názvem Schody do nebe, dále Andělské poselství naděje, v němž autorka radí, jak oslovovat anděly s prosbou o pomoc, a zatím poslední Nebeskou lásku, která je rozšířena o novou kapitolu Láskyplná stezka. Sedm dní, v nichž se naučíte mít víc rádi sami sebe. Čtenáře potěší i 8 andělských karet a pírko.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Komplet: Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje, Nebeská láska