Lov Lososů v Jemenu

Kód: 7217519

Úplný název:

Lov Lososů v Jemenu (Torday Paul):

Autor a popis:

Torday Paul, JOTA, 300 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
51 Kč (68 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dr. Alfred Jones má mnoho důvodů ke spokojenosti. Přesto má pocit, že mu v životě něco chybí. Nečekaně je požádán, aby se zapojil do bláznivého projektu, jehož cílem je vybudování řeky pro lososy v Jemenu.
Fred myšlenku zavrhne jako naprosto nesmyslnou. Projekt však upoutá pozornost několika zasloužilých britských politiků. Napadne je totiž, že by se tak dala odvést pozornost médií od nepříjemností, ke kterým na Středním východě došlo. Vládní soukolí se dává do pohybu. Fred je donucen, aby odsunul svou výzkumnou práci stranou a místo ní začal přemýšlet, jak přepravit deset tisíc lososů na poušť - a přesvědčit je, aby tam plavali.

Celý bláznivý projekt se zrodil v hlavě jemenského šejka, zbožného a bohatého muže, jehož láska k lovu lososů a neotřesitelné přesvědčení, že lze vírou dosáhnout nemožného, nakonec Freda nadchnou. Potlačí v sobě všechny logické námitky - i námitky své nesnesitelné ženy. Když se pak setká s šejkovou elegantní a krásnou správkyní majetku, trhlina, která se objevila v jeho pečlivě organizovaném životě, se ještě zvětší. A když se společně vydají na neobyčejnou cestu víry, a rybolovu, nesmělý dr. Jones v sobě objeví zdroj důvěry, lásky a hrdinství, který zaskočí nejen jeho samotného...

Absurdní, originální román plný mimořádně vtipných situací, ale i křehkých a dojemných míst, zaujme každého čtenáře, který touží po vskutku neobvyklé četbě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lov Lososů v Jemenu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lov Lososů v Jemenu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lov Lososů v Jemenu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lov Lososů v Jemenu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lov Lososů v Jemenu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Lov Lososů v Jemenu