Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek

Kód: 6385719

Úplný název:

Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek (Hasbro):

Autor a popis:

Hasbro, Egmont, 24 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
83 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vítejte ve světě Littlest Pet Shop! Seznamte se s mladou a talentovanou Blythe a jejími veselými kamarády: sedmi zvířátky, která mají vlastní povahu a také záliby. Společně všichni zažívají úžasná dobrodružství! Díky tomuhle báječnému skicáři si s nimi můžete hrát i vy! Stačí vybrat si své nejoblíbenější pastelky a připojit se k veselé partičce. Každá stránka této knížky představuje místo pro vaši vlastní fantazii! Nakreslete všechno, co se vám líbí!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Rozvoj pro starší děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Rozvoj dítěte / Rozvoj pro starší děti / Littlest Pet Shop - Vybarvi můj svět 2! Bláznivý svět zvířátek