Lucky Luke 1. a 2. díl

Kód: 7222829

Úplný název:

Lucky Luke 1. a 2. díl (Lanczová Lenka):

Autor a popis:

Lanczová Lenka, Víkend, 416 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
251 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dvoudílný román Lucky Luk úspěšné spisovatelky Lenky Lanczové vypráví o touhách a nadějích, ztrátách a nálezech, přátelství i falešném kamarádství a především o velké osudové lásce, která někdy pořádně bolí.
Hlavní hrdina příběhu, dvaadvacetiletý Lukáš Lucký, přezdívaný Lucky Luk, je nespokojený se svým životem i sám se sebou. Neuspokojuje ho vztah s maturantkou Leonou ani náhodné známosti z mejdanů. Chtěl by cestovat a žít jinak než dosud.
Vše se změní ve chvíli, kdy pozná Sandru, tajemnou dívku s temnou minulostí. Lukáš se zamiluje a je schopen úplně všeho, jen aby Sandru získal. Potřebuje k tomu hromadu peněz, které není schopen vydělat v krachujícím podniku, a tak přijímá nabídku ne zrovna legálních výdělků od svého nejlepšího kamaráda Radima, jemuž nová společenská situace náramně svědčí. Lukáš se zaplétá stále hlouběji - až následuje pád. V jediném okamžiku ztrácí všechno - včetně toho nejcennějšího, Sandry.
Najít ji a navázat vztah tam, kde násilně skončil, není vůbec jednoduché, cesta za láskou a štěstím je složitá. V životě nic není zadarmo, přesto stojí za to bojovat. Lze toho spoustu ztratit - ale také hodně získat. Dokonce mnohem víc, než si Lukáš dovedl představit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lucky Luke 1. a 2. díl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lucky Luke 1. a 2. díl .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lucky Luke 1. a 2. díl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lucky Luke 1. a 2. díl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lucky Luke 1. a 2. díl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy