Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV.

Kód: 7353140

Úplný název:

Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV. (D’aillon Jean): Napínavý detektivní príbeh z doby Ludvíka XIV.

Autor a popis:

Pierot, 128 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Jedné chladné lednové noci zmizel přímo z paláce mladý král Ludvík XIV., který do Aix přijel, aby uklidnil nepokoje otřásající touto provincií.
Je snad strůjcem únosu Kašpar Glandeves-Niozelles, hlava marseilleských rebelantů? Či dokonce František de Gallaup, bývalý gardový kapitán prince de Condé odsouzeného k smrti a toho času na útěku? Nebo snad za vším stojí slečna de Montpensier, králova sestřenice, která neváhala dát na krále
v době frondy střílet?
Ludvík Fronsac má pouhých několik hodin na to, aby zapeklitou historii rozmotal a panovníka nalezl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Historické romány / Ludvík XIV byl unesen? - Napínavý detektivní příběh z doby Ludvíka XIV.