Lukáš Konečný - Chirurg

Kód: 8700430

Úplný název:

Lukáš Konečný - Chirurg (Kirchner Jaroslav):

Autor a popis:

Kirchner Jaroslav, Zems, 168 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Co se doopravdy stalo v Kyjevě? Byl mu ukraden titul mistra světa a s ním hromada peněz? Jak to bylo s rukavicemi jeho čečenského soupeře Bajsangurova? Proč nastupoval ke svému životnímu zápasu zcela zdravý a z něj klopýtal s bolestivým zánětem spojivek? Také o tom je mimořádně otevřená výpověď populárního šampióna, jemuž se přezdívá „chirurg“, protože svými tvrdými ranami protivníkům láme žebra.
Ještě nikdo takový tady nebyl, třebaže bohaté dějiny našeho boxu jsou protkány velkými úspěchy a nezapomenutelnými osobnostmi. LUKÁŠ KONEČNÝ to jako jediný z nich v profesionálním ringu dotáhl k titulům mistra Evropy a mistra světa! Jak se brněnský rodák a otec tří dcer na cestě za svými triumfy probíjel? Vyrůstal v Ústí nad Labem pod dohledem svého otce Milana, rovněž úspěšného profesionálního boxera, mezi amatéry vybojoval bronzové medaile na mistrovstvích světa 1997 v Budapešti i 1999 v Houstonu a také studoval vysokou školu!
Dozvíte se však i mnoho zajímavostí ze zákulisí tohoto atraktivního sportu. Třeba o jeho nejslavnějších světových i českých legendách, o nejčastějších zraněních, jednotlivých úderech a taktice boje, jak tvrdě se musí shazovat kila nadváhy anebo o spletitých pravidlech a regulích profesionálního boxu, jimž rozumí málokdo...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lukáš Konečný - Chirurg do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lukáš Konečný - Chirurg.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lukáš Konečný - Chirurg (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lukáš Konečný - Chirurg bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lukáš Konečný - Chirurg doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sport

 
Knihkupectví / Volný čas / Sport / Lukáš Konečný - Chirurg