Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku...

Kód: 7321417

Úplný název:

Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku... (kol.):

Autor a popis:

Boehmeová Julia, Völkerová Kerstin, Fortuna Libri, 0 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

Malého Lukáše čeká velká událost: poprvé půjde do školky! Tatínek mu sice řekl, že si tam určitě najde spoustu nových kamarádů, ale Lukáš si tím vůbec není jistý. Ještě že má svého lvíčka Lea, který ho všude doprovází. Ve školce Lukáš zjistil, že není jediný, kdo z ní má trochu strach. Stejně je na tom i Jakub. Myslíš, že ty obavy spolu překonají? Jestlipak víš, s jakým velkým problémem se musel Lukáš ve školce poprat? Musel se naučit udělat kličku na tkaničce do bot! Milé příběhy malého Lukáše pobaví každého předškoláčka. Naučí se, jak důležití jsou kamarádi, a školku si určitě oblíbí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Beletrie pro děti do 10 let / Lukáš ve školce aneb Jak si najít kamarády, Jak udělat kličku...