Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje

Kód: 8767828

Úplný název:

Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje (Trnková Klára):

Autor a popis:

Trnková Klára, STUDIO Trnka s .r.o., 60 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lunární kalendář 2014
60 stran, 15 x 30 cm, kroužková
Nejpřehlednější lunární kalendář na rok 2014 je sestaven podle zkušeností a praktik našich předků. Jediný ze všech podobných kalendářů se vztahuje nejen k jednotlivým ročním obdobím, ale navíc se váže i k jednotlivým svátkům a významným dnům. Podle lunárního kalendáře můžete pečovat o své tělo a starat se o svoje zdraví. Vhodné dny k rozhodování a plánování důležitých věcí a dny pro jejich realizaci vám pomohou udržet domácí klid a pohodu. Budete-li se věnovat své zahrádce s ohledem na Měsíc a roční období, bude vám vzkvétat. Můžete zkusit i držet vhodnou dietu a hubnout podle Měsíce. Rady na každý den, vycházející z moudrosti našich předků, jsou tedy sestaveny promyšleně tak, aby jejich využití mělo praktický smysl a byl skutečným průvodcem a pomocníkem po celý rok.

Zázračná zelenina
96 stran, 12 x 23 cm, vázaná
Zelenina nám často připadá jako hlavní pokrm nedostatečná a je tedy trochu opomíjena přesto, že v sobě ukrývá naše zdraví. Není pochyb, že si naši předkové plodů přírody vážili, s láskou o ně pečovali a šlechtili je do stále lepší a lepší podoby. Málokdo si uvědomuje, že tyto dary našich polí, zejména však ty z vlastních záhonů, mají kromě kuchyňského užitku i zázračnou léčivou moc. Něco o domácí zelenině, jejích léčivých schopnostech a péči o rostliny, které nám zázračné účinky přinášejí, najdete v této knížce.

Sedmý rok s Měsícem
24 stran, 16 x 23 cm, brožovaná
V knize Šestý rok s Měsícem najdete praktické rady, jak se postarat o svou zahradu v souladu s lunárními cykly a roční období.
Autorka dlouhodobě sbírá obrazové i slovesné materiály, které se vztahují k životu a moudrosti našich předků. Dozvíte se něco o svátcích, významných dnech a slavnostech, které tvořily pevný rámec celého roku. Knížka je opět barevná a plná krásných ilustrací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kalendáře

 
Knihkupectví / Kalendáře / Lunární kalendář 2014 + Rok s Měsícem + Zázračná zelenina uzdravuje