Mafiánovi

Kód: 2571015

Úplný název:

Mafiánovi (Benacquista Tonino):

Autor a popis:

Benacquista Tonino, Argo, 228 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
147 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Ve smyšleném městečku ve francouzské Normandii se usazuje rodina Američanů. Otec Fred se představí svým sousedům jako spisovatel, ponořený do práce na knize o vylodění v Normandii, matka Maggie se oddá dobrovolnické práci pro chudé, Bella, překrásná dospívající dcera, okouzluje každého, kdo se dostane do její blízkosti, a její mladší bratr Warren se brzy stane nepostradatelným a uznávaným vůdcem smečky adolescentů.
Prostě rodina jako každá jiná… až na to, že Fred není ani spisovatel, ani Fred – jeho nový domov je pod neustálým dohledem agentů FBI a na jeho pravou identitu poukazuje jméno, které dal z nostalgie svému psovi: Malavita, jinými slovy Cosa nostra anebo prostě mafie… A tak tedy, pokud se podobná rodinka objeví i ve vaší čtvrti, urychleně změňte bydliště!
Knihu úspěšného francouzského spisovatele a scénáristy italského původu, Tonina Benacquisty, převádí na filmové plátno Luc Besson, v roli skrývajícího se mafiána se představuje Robert De Niro, jeho ženu hraje Michelle Pfeifferová, a agenta FBI, který s neskrývanou nechutí střeží bezpečí celé povedené rodinky, Tommy Lee Jones.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mafiánovi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mafiánovi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mafiánovi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mafiánovi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mafiánovi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé