Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů

Kód: 7209973

Úplný název:

Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů (Pohribný Jan): Tajemný svet prastarých megalitu

Autor a popis:

Pohribný Jan, Slovart, 304 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
799 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Vzrušující dobrodružná pouť po stopách našich dávných předků a jejich posedlosti týkající se kamene. S více než 250 nádhernými barevnými fotografiemi jsou Magické kameny nejrozsáhlejší fotografickou knihou zabývající se megalitickými monumenty, která kdy byla v Evropě publikována.
Evropské megalitické monumenty patří mezi nejstarší a nejtajemnější stavby na světě. Naši dávní předci používali kámen mnoha způsoby: nejen na stavbu svých obydlí a příbytků mrtvých, ale také jako plátna pro své posvátné umění i coby označení a na oslavu země, jejíž neoddělitelnou součástí byli. Díky vzrušujícím a okouzlujícím fotografiím uznávaného českého fotografa Jana Pohribného podávají Magické kameny svědectví o lidské posedlosti kamenem. S více než 250 nádhernými barevnými fotografiemi megalitických nalezišť po celé Evropě a se zasvěceným úvodním slovem Juliana Richardse Magické kameny jistě osloví každého se zájmem o archeologii nebo o mytické aspekty těchto kamenných připomínek naší dávné minulosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Magické kameny - Tajemný svět prastarých megalitů