Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin

Kód: 7425100

Úplný název:

Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin (Neomillnerová Petra): Kapesní pruvodce svetem magických rostlin

Autor a popis:

Neomillnerová Petra, Epocha, 120 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
104 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
 

S rostlinami je spojena naše existence, provázejí nás od narození až do konce života, poskytují nám potravu i přístřešek a naši předkové, kteří byli s přírodou v bližším sepětí, než jsme my dnes, si to dobře uvědomovali a lépe než my dokázali vycítit sílu, která v rostlinách je, pracovat s ní a užívat ji ke svému prospěchu. Kapesní herbář magických rostlin nemá ambice zasvětit vás do všech tajů přírody, může však být prvním průvodcem, který vám rostliny představí tak, jak je ještě neznáte a poskytne vám praktický návod, kdy a proč byliny sbírat a jak je jednoduše používat v tradiční magii. I dlouhá cesta začíná prvním krokem… Ilustroval Jiří Petráček.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Magický herbář - Kapesní průvodce světem magických rostlin