Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí

Kód: 2423094

Úplný název:

Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí (Simenon Georges):

Autor a popis:

Simenon Georges, Knižní klub, 256 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Maigret a sobotní návštěvník
Na soudní policii přichází každou sobotu muž, který si přeje mluvit s Maigretem. Než si však na něj komisař udělá čas, návštěvník si to pokaždé rozmyslí a odchází. Tak to trvá zhruba dva měsíce až do chvíle, kdy se neznámý podivín rozhodne Maigreta sledovat domů. Tam se mu svěří, že chystá vraždu, dokonce možná dvojnásobnou. Po tomto přiznání však záhadný muž zmizí a události naberou nečekaný spád… Smutný příběh, v němž Maigretovi v uších trpce zní slova poděkování od člověka, jemuž nedokázal pomoci.

Maigret a případ slušných lidí
Sedmdesátiletý René Josselin, bývalý vlastník významného podniku na výrobu papírových krabic a bezúhonný muž, je nalezen v křesle, zastřelen dvěma ranami z revolveru. Maigret, který se případu ujme, zjišťuje zarážející skutečnost: žádný objektivní důvod pro vraždu tu neexistuje! Přesto komisaře pronásleduje pocit, že mu stále cosi uniká. A proto dříve, než vyřeší „případ slušných lidí“, musí paradoxně nahlédnout za zdánlivě průzračný závoj vzájemné ohleduplnosti a počestnosti.

Nahlédnout do Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí Nahlédnout do Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Maigret a sobotní návštěvník, Maigret a případ slušných lidí