Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti

Kód: 2491429

Úplný název:

Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti (Pincottová Jena):

Autor a popis:

Pincottová Jena, Ikar, 360 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Téměř 100 otázek na téma sex-appeal. Po odpovědích autorka pátrala v nejrůznějších vědních disciplínách, jako jsou biologie, psychologie, antropologie, neurologie nebo endokrinologie. Konečně se dozvíme, zda si například ženy vybírají partnera podle vzhledu svého otce, proč mají modroocí radši modrooké, zda dokáže mužský pot zlepšit ženě náladu a zbystřit smysly, proč je víc bisexuálních žen než mužů, proč skórují kreativní muži nebo jak roční doba ovlivňuje sexuální život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Romány pro ženy / Mají páni radši blondýnky? - Skryté stránky lásky, sexu a přitažlivosti