Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok

Kód: 2491503

Úplný název:

Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok (Einhorn Nicholas):

Autor a popis:

Einhorn Nicholas, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Více než 100 zajímavých a originálních mikromagických triků, zábavných žertů a optických iluzí krok za krokem. Vše potřebné k tomu, abyste zvládli udivující kousky jako protáhnout minci prstýnkem, nechat karty vznášet nebo propíchnou špejlemi balonek tak, že nepraskne. Více než 650 fotografií ukazuje, jak jednotlivé triky provádět. Přehled historie magie a mikromagie, inspirující příběhy kouzelníků, mistrů svého oboru. Staňte se kouzelnickou hvězdou každé party!

Nahlédnout do Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok Nahlédnout do Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro ženy

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro ženy / Malá kouzla, zábavné triky a optické iluze - Více než 100 originálních triků a kouzel krok