Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění

Kód: 7349461

Úplný název:

Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění (Omer Carol): Lécivé mandaly pro relaxaci a uklidnení

Autor a popis:

Omer Carol, Pragma, 92 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
118 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Ženy po celém světě znovuobjevují omalovávání coby jeden ze způsobů, jak rozvinout a znovu se spojit s bezmeznou kreativitou, kterou jsme zažívali, když jsme byli dětmi. Malé omalovánky pro velké dívky obsahují dvacet jedna mandal, které mají naši dětskou tvořivost evokovat. Každá je doprovázena poselstvím a afirmací. Stát se součastí tvůrčího procesu je formou meditace s otevřenýma očima, která uvolňuje a omlazuje. Vybarvování mandal je příjemným a zábavným způsobem, jak trávit volný čas, a je zároveň vítanou přestávkou od rutin každodenního života. Každá strana Malých omalovánek pro velké dívky je vaším osobním hřištěm, kde můžete experimentovat s novými myšlenkami, objevit zapomenuté sny a ponořit se do světa vlastní představivosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Malé omalovánky pro velké dívky - Léčivé mandaly pro relaxaci a uklidnění