Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života

Kód: 2492549

Úplný název:

Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života (Arnoldová Caroline L.):

Autor a popis:

Arnoldová Caroline L., Ikar, 248 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Čtivá praktická kniha přináší nápaditý a jednoduchý způsob, jak splnit předsevzetí a dosáhnout požadovaných cílů. Autorka přibližuje svůj systém mikrorozhodování - malých, zdánlivě nevýznamných rozhodnutí, která v konečném výsledku vedou k velkým změnám. Na osobním přístupu vysvětluje, jak takové mikrorozhodnutí vypadá: musí být splnitelné, měřitelné, přinášet okamžitý užitek a je třeba ho opakovat. Teprve pak se uloží do mozku a změní vám život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Malý krok, velká změna - Jak využít mikropředsevzetí k trvalé změně života