Management úspěšné ordinace praktického lékaře

Kód: 2474422

Úplný název:

Management úspěšné ordinace praktického lékaře (Košta Oto):

Autor a popis:

Košta Oto, Grada, 120 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zcela ojedinělá publikaci na našem trhu seznamuje mediky - budoucí praktické lékaře se záludnostmi a taji úspěšného zřízení a vedení ordinace praktického lékaře. Kniha je užitečná i pro lékaře, kteří již praxi vedou - jak praktické lékaře, tak ambulantní specialisty, kteří v ní mohou nalézt užitečné rady. Publikace zmiňuje důležitost koordinované, komplexní, zdravotně-sociální péče zahrnující v sobě činnosti související s diagnostikou, léčením, podporou zdraví, prevencí, rehabilitací a ošetřováním včetně domácí péče poskytované většinou dlouhodobě a kontinuálně. Důležité jsou také informace pojednávající o vztazích uvnitř ordinace, o interakcích lékař - zdravotní sestra, o „umění“ a záludnostech komunikace s pacienty. Dále jsou zmíněny jednotlivé indikátory kvality péče v ordinaci všeobecného praktického lékaře pro dospělé. Jsou uvedeny i názory nemocných, které byly získány objektivním výzkumem, a je poukázáno na faktory, které hodnocení pacientů může ovlivňovat. Kniha přináší řadu praktických rad, poznatků, postřehů a doporučení, které pomohou čtenáři vyvarovat se zbytečných chyb při vykonávání lékařské praxe. Autor sám vede více než 30 let lékařskou praxi a přednáší problematiku jak medikům v posledních ročnících studia, tak v rámci celoživotního vzdělávání na doškolovacích akcích apod.

Nahlédnout do Management úspěšné ordinace praktického lékaře Nahlédnout do Management úspěšné ordinace praktického lékaře

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Management úspěšné ordinace praktického lékaře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Management úspěšné ordinace praktického lékaře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Management úspěšné ordinace praktického lékaře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Management úspěšné ordinace praktického lékaře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Management úspěšné ordinace praktického lékaře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Management úspěšné ordinace praktického lékaře