Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti

Kód: 7529283

Úplný název:

Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti (Hamarová Ľubica, Hamarová Dana, Rozložník Pavol): Vybarvete si své emoce a vlastnosti

Autor a popis:

Hamarová Ľubica, Hamarová Dana, Rozložník Pavol, Slovart, 112 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Autoři této knihy se již mnoho let věnují osobnostnímu rozvoji a již před více než deseti lety, tedy mnohem dřív, než se omalovánky pro dospělé staly hitem, vytvořili speciální mandaly, které se svými klienty dlouhodobě používají při koučování a rozvojových trénincích. Při jejich vybarvování si vytříbíte emoční inteligenci, upevníte duševní zdraví, zlepšíte soustředění, vztahy, ale i schopnost rozumět sobě samým. V úvodu knihy se dozvíte potřebnou teorii a potom už vás čeká 44 mandal zaměřených na různé emoce a vlastnosti, které vám pomohou žít harmonický a naplněný život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Mandaly pro lepší život - Vybarvěte si své emoce a vlastnosti