Mapa z kostí

Kód: 7341903

Úplný název:

Mapa z kostí (Rollins James):

Autor a popis:

Rollins James, BB ART, 430 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
179 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vynikající román, který spojuje mysticismus Šifry mistra Leonarda s napínavou akcí thrillerů Toma Clancyho. Mapa z kostí Jamese Rollinse se jistě stane moderní klasikou svého žánru a zařadí se mezi ta nejlepší dobrodružství, jaká kdy byla sepsána.

Stal se nelidsky krutý zločin s hroznými následky, které jsou stejně nemyslitelné jako nevyhnutelné. Během bohoslužby v katedrále v německém Kolíně nad Rýnem rozpoutala skupina ozbrojených vetřelců přestrojených za mnichy běsnění plné krve a hrůzy, když zavraždila kněze i shromážděné věřící. Zabijáci si nepřišli pro zlato ani cenná umělecká díla, ale pro poklad nevyčíslitelné hodnoty: uchovávané kosti Tří králů, kteří se kdysi přišli poklonit novorozenému Spasiteli. Útočníci za sebou nechávají masakr a prchají s trofejí, v jejíž moci je přetvořit celý svět…
Starobylé a tajné bratrstvo alchymistů a vrahů, mistrů Dračího dvoru, plánuje s pomocí posvátných relikvií změnit budoucnost lidstva tak ničivým způsobem, jaký si mohou přát jen ti nejšílenější fanatici - a nedopustí, aby cokoliv nebo kdokoliv křížil jejich úmysly.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mapa z kostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mapa z kostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mapa z kostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mapa z kostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mapa z kostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura