Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby

Kód: 2491493

Úplný název:

Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby (Gerlach Hans, Bingemerová Susanna):

Autor a popis:

Gerlach Hans, Bingemerová Susanna, Ikar, 168 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
183 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Není nad domácí marmelády! Zavařeniny jsou seřazeny podle hlavní sezony ovoce. Připravujeme je z kvalitních surovin, které sami vybíráme. Na jaře lákají jahody, rebarbora, v létě třešně, meruňky, podzim nás obdaří jablky, hruškami či šípky a v zimě jsou na řadě citrusové plody. Recepty obsahují tři zásady: kombinace různého ovoce, velké množství ovoce a málo cukru a džemy s velkými kousky ovoce podle francouzské metody přípravy. Mnohé rady a informace zjednoduší přípravu a výsledek bude dokonalý.

Nahlédnout do Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby Nahlédnout do Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Marmelády a želé - Dokonalá chuť a vůně v jediné sklenici – radost z vlastní výroby