Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa

Kód: 2421819

Úplný název:

Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa (Medek Vladimír):

Autor a popis:

Medek Vladimír, Knižní klub, 528 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
207 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
 

Překladatel Vladimír Medek (mimo jiné romány Garcíi Márqueze či knihy o Harry Potterovi) předkládá čtenářům monumentální fantasy román. Dílo vypráví o zapomenutém království Maronna, které vzešlo a trvalo na samém počátku Čtvrtého světa, v dobách, kdy po Zemi ještě chodili Mágové ze severu. Harad - tajný král z rodu Jézu - pozvedl zbraň proti Říši a jejímu temnému Vládci, aby obnovil Maronnu. Téměř dva tisíce let nadvlády "nelidí", velkých ghúrů z Angyalu a jejich odporných zabijáckých krunů, mělo být u konce.
Podle slov starého pergamenu však největší díl Síly Země v sobě skrývá meč Š´ív, proto Harad musí nejprve nalézt sedm klíčů, jež by otevřely Jeskyni pod Věží. On a jeho druhové putují po celém Známém světě, a přitom se musejí vyhýbat důmyslným nástrahám nepřátel. Král pozná i pravou moudrost a dostane se až do Zapovězeného kraje k mágům. Jednotlivé nitky příběhu se nakonec slévají do jednoho: v krvelačné Poslední bitvě se rozhodne, kdo bude vládnout Zemi. Harad ovšem netuší, jakou cenu za to zaplatí.
Mimořádně poutavý román, ve kterém autor používá nápaditý, bohatý jazyk, jistě zaujme nejenom milovníky a znalce žánru, ale doslova každého, kdo se nechá strhnout napětím a pohltit silným příběhem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Maronna - Příběh ze Čtvrtého světa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura