MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu

Kód: 2002437

Úplný název:

MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu (Šolcová Iva): Fakta a postrehy ze simulovaného letu na rudou planetu

Autor a popis:

Šolcová Iva a kolektiv, Academia, 360 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha seznamuje čtenáře s východisky, okolnostmi, průběhem a výsledky nejdelší simulace kosmického letu, jaká byla doposud realizována. Příběh první úspěšné „mise“ šestičlenné mezinárodní posádky na planetu Mars je popisován z mnoha různých pohledů, protože k napsání knihy sdružilo síly 34 autorů mnoha národností a nejrůznějšího odborného zaměření. Výsledkem je publikace, která je přes svoji přísnou vědeckost otevřena všem čtenářům se zájmem o kosmické lety, ale i o chování a prožívání osob v extrémním prostředí či o vyprávění (ne)obyčejného příběhu o 520 dnech dlouhé samotě. Kolektiv autorů spojuje zájem o kosmický výzkum. Jeden z autorů absolvoval kosmický let, tři prošli simulací kosmického letu, většina se opakovaně podílela na projektech, ve kterých byly dlouhodobé lety simulovány, a ti nejšťastnější realizují své výzkumy přímo v Mezinárodní kosmické stanici.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / MARS-500 - Fakta a postřehy ze simulovaného letu na rudou planetu