Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie

Kód: 8599342

Úplný název:

Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie (kol.):

Autor a popis:

Alternativa, 203 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Masáží těchto zón lze dosáhnout zlepšení funkce organizmu.. Kniha je napsána velmi názorně s mnoha vyobrazeními. Je určena především také pro samoléčbu a jsou zde specielní "programy" : např. snižování nadváhy, zlepšování pleti, zlepšování paměti. Ale především obsahuje návody na časté potíže jako je nespavost, nemoci z nachlazení, žaludeční potíže, bolesti zubů atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Masáž reflexních zón - Léčba tělěsných a psychických potíží a zvýšení životní energie