Máte to v hlavě aneb Magie mysli

Kód: 7359173

Úplný název:

Máte to v hlavě aneb Magie mysli (Tischlerová Ivana):

Autor a popis:

Tischlerová Ivana, Metafora, 164 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Praktická cesta k posílení duševních i duchovních schopností nejen pro adepty okultních věd či mistry opravdové magie…
„Tahle knížka vám poradí, co dělat, abyste v životě našli to, co hledáte, a to i v tom případě, že zatím ještě vůbec netušíte, co by to mělo být,“ slibuje novodobá čarodějka Ivana Tischlerová hned na úvod a věřte nebo ne, vypadá to, že bude mít pravdu.
Už i věda totiž začíná připouštět fakt, že naše mysl ovlivňuje okolní realitu víc, než si zatím dokážeme představit. Zjednodušeně řečeno, náš úspěch v praktickém životě je přímo závislý na stavu naší mysli. A pokud se nám podaří ten úžasný stroj na štěstí, který máme zabudovaný v hlavě, nastartovat, už ho nikdy nic nezastaví. Pomůže vám zbavit se nemocí (nebo alespoň nestonat tak často), najít vnitřní klid a rovnováhu, vyrazit rovnou cestou ke splnění svých snů.
V knize se dočtete o nezbytné teorii čili jak, co a proč funguje, ale samozřejmě si zkusíte i „kouzlení“ v praxi. Naučíte se rozvinout smysly, intuici, představivost a další vlastnosti, které obvykle považujeme za „nadpřirozené“, a naplno využít vlastního skrytého potenciálu.
„Myslím si, že studium magie nemusí být jen velkou vědou zasvěcenou zamračeným mágům s vážným výrazem, kterým by asi popraskal obličej, kdyby se trochu usmáli. Naopak - humor patří ke každodennímu životu a nevidím důvod, proč by se člověk i při studiu nemohl trochu pobavit,“ soudí autorka a její knížka to jen potvrzuje. Nudu u ní rozhodně nikdo nezažije.
Jistě zaujme zájemce o magii, ezoteriku a okultní vědy, ale kromě toho je určena všem „normálním“ lidem, kteří na žádnou magii nevěří, ale zato mají občas těžkou hlavu ze života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Máte to v hlavě aneb Magie mysli do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Máte to v hlavě aneb Magie mysli.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Máte to v hlavě aneb Magie mysli (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Máte to v hlavě aneb Magie mysli bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Máte to v hlavě aneb Magie mysli doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Máte to v hlavě aneb Magie mysli