Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě

Kód: 7397080

Úplný název:

Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě (Končan Tanja): Výklad a cvicení pro lepší znalost v 6. tríde

Autor a popis:

Končan a kolektiv Tanja, Klett, 116 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Nová řada atraktivních cvičebnic matematiky pro žáky 4. až 9. tříd základních škol. Cvičebnice obsahují témata Rámcových vzdělávacích programů, která činí žákům největší potíže. Mají přehledné uspořádání s barevnými piktogramy a kreslenou postavičkou, která doprovází žáky při učení. Cvičebnice jsou rozděleny na jasně členěné kapitoly, které začínají vyřešenými příklady, poté následují cvičení a v závěru souhrnný test. Prostřednictvím příkladů se uživatelé rychleji seznámí s nejdůležitějšími pravidly a postupy při řešení úloh, ve cvičeních si vše upevní a procvičí. Test poslouží jako zpětná vazba pro ověření získaných dovedností. Samozřejmostí je klíč ke všem cvičením v zadní části. Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem mohou být využívány i učitelem během vyučování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika 6 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 6. třídě