Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ

Kód: 7196402

Úplný název:

Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ (Väterová Věra):

Autor a popis:

Väterová Věra, Prometheus, 116 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
93 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sbírka obsahuje téměř 200 úloh rozvržených do třinácti souborů tvořených patnácti úlohami, které po matematické stránce vynalézavým a vtipným způsobem zpracovávají určitou situaci. Některé z těchto situací jsou vymyšlené, některé jsou inspirovány příhodami známých pohádkových bytostí, případně i osobností historických, všechny však vhodným a nenásilným způsobem podněcují zvídavost žáků a jejich zájem o řešení zajímavých příkladů.
Každý soubor je opatřen řešením všech příkladů, vysvětlujícími obrázky a přehledným výčtem matematických témat, jejichž znalost je v daném souboru procvičována. Příklady pokrývají učivo základní školy, řada z nich je poměrně jednoduchých, jiné jsou poněkud složitější, ale žáky zvládnutelné. Zadání úloh jsou podávána zábavným způsobem, vysvětlující řešení jsou stručná, ale srozumitelná a jasná.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika převážně nevážně - sbírka zajímavých úloh pro ZŠ