Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ

Kód: 7196099

Úplný název:

Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ (Petáková Jindra):

Autor a popis:

Petáková J., Prometheus, 288 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
233 Kč (252 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sbírka obsahuje 4 500 úloh. Úlohy jsou uspořádány do 20 kapitol. Na závěr jsou uvedena zadání písemných zkoušek při přijímacím řízení na některých vysokých školách. Kromě třídění úloh do jednotlivých kapitol jsou úlohy ještě systematicky seřazeny v rámci jednotlivých kapitol. Vyučující tak může podle typu třídy, ale i podle zvolené vysoké školy, snadno provést výběr úloh, které budou studenti řešit. U každé úlohy je obvykle několik variant. To proto, aby si student mohl úlohu zopakovat, ale aby i vyučující měl ještě další úlohy, které může zadat např. při písemném zkoušení. Při přípravě k přijímacím zkouškám lze studentům doporučit, které kapitoly mají podle typu zvolené vysoké školy podrobně propočítat. Sbírka obsahuje dostatečné množství úloh jednoduchých, ale i úlohy náročnější. Maximální rozsah je dán osnovami pro třídy se zaměřením na matematiku a fyziku. Je tedy možné sbírku použít také pro seminář z matematiky, kdy s minimálním výkladem lze řešit další úlohy, které úzce souvisejí s běžně probíraným učivem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Matematika - Příprava k maturitě a k přijímacím zkouškám na VŠ