Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka

Kód: 7235357

Úplný název:

Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka (Čížková Miroslava):

Autor a popis:

Čížková Miroslava, SPN - pedagogické nakladatelství a.s., 104 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
105 Kč (113 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Tato metodická příručka je určena učitelům, kteří v 1. ročníku pracují s učebnicemi MATEMATIKA PRO 1. ROČNÍK ZŠ (autorka Miroslava Čížková). Obsahuje návrh rozpisu učiva (učební plán celého školního roku), formuluje klíčové kompetence, k jejichž vytváření učebnice směřují, a výstupy z práce s učebnicí. Didaktický rozbor učiva v učebnicích je zpracován autorkou, praktickou učitelkou, až do fáze příprav na vyučování a nabízí tak osvědčené a ověřené postupy, které mohou obohatit práci každého uživatele učebnic. MATEMATIKA PRO 1. ROČNÍK ZŠ je úvodní částí řady učebnic pro výuku v 1. - 5. ročníku ZŠ. Pro ročník je určena dvoudílná pracovní učebnice a pro zájemce volitelný díl třetí, obsahující učivo s přechodem přes základ 10.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 1. ročník základní školy - Metodická příručka