Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání

Kód: 7196410

Úplný název:

Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání (Odvárko Oldřich, Kadleček Jiří): Opakování z aritmetiky a geometrie

Autor a popis:

Prometheus, 80 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
96 Kč (104 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Učebnice je součástí přepracované řady učebnic matematiky. Přepracovaná řada je připravena tak, že se učebnice pro 6. ročník mohou používat k výuce od září 2010, učebnice pro další ročníky navazují.

Upravené vydání ještě lépe odpovídá RVP, obsahuje aktuálnější údaje a je pro žáky atraktivnější i vzhledem k nové grafické úpravě. Upravená učebnice zachovává koncepci původní řady. 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematika pro 6. roč. ZŠ - 1.díl (Opakování z aritmetiky a geometrie) - 3. vydání