Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách

Kód: 2475322

Úplný název:

Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách (Došlá Zuzana, Liška Petr): S aplikacemi v prírodních a technických vedách

Autor a popis:

Došlá Zuzana, Liška Petr, Grada, 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace je určená studentům vysokých škol zejména přírodovědného, technického a ekonomického zaměření a obecně všem zájemcům o základy matematické analýzy a lineární algebry. Objasňuje tato témata: diferenciální a integrální počet funkcí jedné i více proměnných, posloupnosti a nekonečné řady, diferenciální rovnice prvního a druhého řádu a křivkový integrál. Z lineární algebry se věnuje tématům: matice, determinanty a systémy lineárních rovnic. Kniha přirozeně navazuje na středoškolskou matematiku a obsahuje řadu řešených matematických úloh a aplikací v přírodních a technických vědách.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Matematika pro nematematické obory s aplikacemi v přírodních a technických vědách