Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti

Kód: 8716242

Úplný název:

Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti (Paenza Adrián): Císla, osobnosti, problémy a zvláštnosti

Autor a popis:

Paenza Adrián, Kniha Zlín, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Matematiko... jsi to ty?
Snad je ukrytá v nějakém problému, ale co je jisté, je to, že je za rohem, v našem každodenním životě a čeká, až ji objevíme.
Zde je vynikající průvodce, který nás postrčí to prozkoumat.
Na cestě tímto vesmírem se potkáme s neuvěřitelnými čísly nebo s různými druhy nekonečnosti, nahlédneme do propasti dělení nulou a naučíme se tajemstvím světa sázek a pravděpodobnosti.
Matematika nám také pomůže vyřešit záhady a odhadnout neuvěřitelná množství: od počtu vlasů až k litrům krve, od pravděpodobnosti, že dvě jakékoli osoby budou mít narozeniny ve stejný den, až po čísla společných předků.

Nahlédnout do Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti Nahlédnout do Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Matematiko, jsi to ty? - Čísla, osobnosti, problémy a zvláštnosti