Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z

Kód: 7196250

Úplný název:

Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z (Husar Petr): Kalendár rešených písemek pro 5. rocník

Autor a popis:

Husar Petr, Prometheus, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (154 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Osvědčená sbírka úloh vhodná pro samostatnou přípravu k přijímacím zkouškám na víceletá gymnázia nebo i matematickou přípravu před testováním žáků v 5. ročníku ZŠ. Krok za krokem, den po dni, týden po týdnu - pracovní plán z matematiky. Připraveno je 30 písemných prací. Řešené matematické práce s tabulkami úspěšnosti, kde zjistíte srovnání s velkým vzorkem žáků. Následující doplňkové úlohy na každý týden - od jednoduchých problémů k těžším až nejtěžším. Šance jak si postupně vybudovat matematické sebevědomí a získávat den po dni vyšší jistotu ve svém počítání. Výklad i s podrobným rozborem důležitých příkladů je jasný a srozumitelný. Žák pracuje na přípravě od října. Ten kdo začne s přípravou později, na začátku své tempo upraví tak, aby se co nejrychleji dostal na potřebnou úroveň.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 5. ročník Z