Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn

Kód: 7196279

Úplný název:

Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn (Husar Petr): Kalendár rešených písemek pro 7. a 8. rocník ZŠ

Autor a popis:

Husar Petr, Prometheus, 180 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (174 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Sbírka úloh z matematiky vhodná k širokému využití, především jako pravidelný a systematický rozvrh práce pro žáky 7. tříd, kteří potřebují náročnější matematickou přípravu k přijímacím zkouškám na šestileté gymnázium, ale i jako motivační sbírka pro žáky 8. tříd.

Je také neocenitelným odrazovým můstkem pro ty žáky 9. tříd, kteří si potřebují připomenout náročnější příklady od 6. třídy výše, neboť na ně budou v další přípravě ke zkouškám navazovat. Pro žáky 7., 8. a 9. tříd je to vhodný doplněk k učebnicím matematiky. Sbírka obsahuje více než 300 řešených příkladů z učiva matematiky základní školy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Matematikou krok za krokem k přijímacím zkouškám/Kalendář řešených písemek pro 7.a 8. ročn