Maturita 2011 Český jazyk a literatura

Kód: 7358160

Úplný název:

Maturita 2011 Český jazyk a literatura (kol.): Základní úroven

Autor a popis:

Kol., didaktis, 92 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
152 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha reaguje na aktuální potřeby maturantů – jako jediný titul na českém knižním trhu se zabývá přípravou na státní maturitní zkoušku (předmět český jazyk a literatura – základní úroveň obtížnosti).

Přináší studentům a studentkám vyčerpávající informace o státní maturitní zkoušce z daného předmětu (obecné informace o zkoušce, průvodce jednotlivými částmi zkoušky (didaktický test, písemná práce, ústní zkouška).

Nabízíme komplexní rozbor oblastí učiva předmětu ČJL (a jejich procentuální zastoupení v didaktickém testu), ze kterých bude složen didaktický test, s nímž se studentky a studenti setkají u vlastní maturitní zkoušky. Tento rozbor zajistí přesně zacílenou přípravu na relevantní oblasti učiva.

Rozebíráme typy testových otázek a radíme, jak se na daný druh otázky nejlépe připravit, jak postupovat při odpovědi na daný druh otázky apod. Přinášíme tři cvičné didaktické testy, které vychází z podoby didaktických testů. Nabízíme jasné a přehledné schéma k interpretaci uměleckých i neuměleckých textů. Na základě našeho schématu se lehce připravíte na ústní část maturitní zkoušky. Schéma lze aplikovat na jakýkoliv umělecký text, tedy na jakoukoli knihu (odpověď, jak se připravit na ústní část maturitní zkoušky zde najdou všichni, a to bez ohledu na to, jaké knihy zařadili do žákovského seznamu literatury).

Zjistíte tak, jaké informace je vhodné si ke každé knize ze žákovského seznamu četby připravit, abyste u maturity uspěli a nebyli zaskočeni žádnou otázkou. Schéma se vztahuje i na neumělecké texty; práce s otázkami vyplývajících z neuměleckých textů představuje polovinu maturitní zkoušky. Díky naší knize budete vědět vše – jaké texty se mohou u zkoušky vyskytnout, jaké typy otázek budou na základě textů položeny, jak si připravit strukturu odpovědí na otázky atd. Ke každé části maturitní zkoušky přinášíme praktické tipy a rady, které vám pomohou u zkoušky uspět.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Maturita 2011 Český jazyk a literatura do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Maturita 2011 Český jazyk a literatura.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Maturita 2011 Český jazyk a literatura (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Maturita 2011 Český jazyk a literatura bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Maturita 2011 Český jazyk a literatura doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / Maturita 2011 Český jazyk a literatura