Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty

Kód: 7222887

Úplný název:

Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty (Stach Jan, Matoušek Vladimír): Tricet prípadu vrchních komisaru z mordparty

Autor a popis:

Stach Jan, Matoušek Vladimír,, Víkend, 272 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
90 Kč (129 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Skutečné kriminální případy
Tato kniha o vyšetřování třiceti vražd nebyla napsána jako metodická pomůcka pro případné zločince. Právě naopak, dokumentuje úspěšnou spolupráci policejních komisařů se soudními znalci, kriminalistickými experty, státními zástupci a také s odvážnými občany při objasňování vražd.
Slouží tedy jako důrazná výstraha pro potenciální vrahy, ujištění, že dříve nebo později budou dopadeni, postaveni před soud a odsouzeni. Za chladnými zdmi věznice docela určitě dojdou k přesvědčení, že spáchání vraždy bylo naprosto nesmyslné a zbytečné.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty (hodnotilo 7 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Detektivky, krimi / Maxi krimi plus - Komisaři a vrazi - Třicet případů vrchních komisařů z mordparty