Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny

Kód: 7390426

Úplný název:

Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny (Darling Gala):

Autor a popis:

Darling Gala, Omega, 200 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Snila jste někdy o životě naplněném smíchem a láskou, ale nemáte ponětí o tom, jak toho dosáhnout? Nejste sama. Autorka bestsellerů Gala Darling strávila roky v náručí deprese a s poruchou příjmu potravy. Její život byl jeden velký chaos a katastrofa – jednoduše proto, že nevěděla, jak se zařídit život, o němž snila. V této knize Gala líčí, jak se její život obrátil k lepšímu, od sebezničení k sebelásce, a ukazuje vám, jak toho můžete dosáhnout i vy.

Na stránkách této knihy objevovat přesně to, co vás nasměruje na cestu k vysněnému životu. Autorka vám odhalí řadu nástrojů a technik, které vám pomohou probudit v sobě kouzelný život plný blaženosti a dobrodružství. Díky zábavným domácím úkolům a cvičením, a také pomocí hezkých ilustrací, vás kniha přiměje zamilovat se sama do sebe a naučí vás milovat i druhé. Váš svět se promění v magické místo.

Když milujete sama sebe, život nezná omezení. Můžete dělat, co chcete. Je čas zbavit se okovů očekávání a začít ze srdce žít. Je na čase ohromit sama sebe tím, jak krásný život může být. Je čas prožít každý den jako oslavu!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Mějte se ráda - Jak milovat sami sebe a žít své sny