Měnová politika a její interakce s politikou fiskální

Kód: 2461894

Úplný název:

Měnová politika a její interakce s politikou fiskální (Řežábek Rudolf):

Autor a popis:

Říčan Pavel, Karolinum, 128 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (180 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Čtenáři se dostává do rukou v českém prostředí zcela jedinečná publikace. Unikátnost předkládané práce spočívá hlavně v tom, že se v české ekonomické literatuře jedná o první takto hlubokou analýzu interakce měnové a fiskální politiky jak z teoretického, tak z empirického pohledu.
Práce je inspirována především zahraničními zkušenostmi a výzkumem, a zároveň praktickou zkušeností autora v oblasti interakce měnové a fiskální autority. Publikace vyplňuje v podmínkách České republiky, a v souvislosti s poslední globální finanční a ekonomickou krizí, mezeru v oblasti výzkumu interakce měnové a fiskální autority na bázi teorie her.
Vybudovaný teoretický rámec, včetně empirické aplikace na datech z České republiky, představuje pro hospodářskopolitické instituce robustní nástroj pro analýzu praktického provádění měnové a fiskální politiky a z toho plynoucích hospodářskopolitických implikací. Předkládaná práce zároveň poskytuje přehled metod používaných k odhadu potenciálního produktu a popis jejich aplikace v České národní bance a na Ministerstvu financí ČR.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Měnová politika a její interakce s politikou fiskální do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Měnová politika a její interakce s politikou fiskální.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Měnová politika a její interakce s politikou fiskální (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Měnová politika a její interakce s politikou fiskální bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Měnová politika a její interakce s politikou fiskální doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Měnová politika a její interakce s politikou fiskální