Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo

Kód: 2492033

Úplný název:

Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo (Joyceová Jennifer):

Autor a popis:

Joyceová Jennifer, Ikar, 192 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Uvařit rychle, dobře a zdravě, to je dnešní mantra moderních kuchařek, aktivních žen. V knize najdete kolekci pestrých a lákavých sezonních nízkotučných pokrmů pro celou rodinu od předkrmů po dezerty: lehké zálivky a pikantní koření nahrazují máslové omáčky a před smažením má přednost pečení. Sofistikovaný průvodce domácím vařením pro zaměstnané ženy v neustálém pohybu, které chtějí i během týdne rodině a přátelům připravit expres zdravá a chutná jídla.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Menu pro vysoké podpatky - Domácí recepty pro aktivní ženy, Lehký a pikantní způsob stravo