Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích

Kód: 2513340

Úplný název:

Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích (Sterne Jim):

Autor a popis:

Sternwald Jiří, Computer Press, 280 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
295 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Změřte úspěch své obchodní strategie na sociálních sítích! Ať už prodáváte online, napřímo, nebo distribučními kanály, to, co o vás zákazníci říkají online, je nyní důležitější než vaše propagace. Sociální média už nejsou žádnou kuriozitou, ale důležitou součástí vašeho marketingového mixu. Zatímco jiné knihy vysvětlují, proč jsou sociální média kritická a jak na nich participovat, tento průvodce se soustředí na měření úspěchu vašeho marketingu na sociálních sítích. Měření úspěchu byznysu jsou založena na obchodních cílech, kde známost nemusí vždy znamenat odpovídající úspěch. Kniha používá k výkladu konkrétní příklady konkrétních metrik, které můžete přímo použít ve své marketingové strategii. Přečtěte si tuto knihu, abyste zjistili: * Jak nejlépe využít followerů na Twitteru a přátel na Facebooku a že více neznamená lépe * Jak maximalizovat návratnost investice (ROI) do sociálních médií * Jak přesvědčit skeptiky, že sociální média jsou cenným obchodním nástrojem, a ne jenom hračkou pro nadšence „Jim Sterne byl na špičce tohoto odvětví ještě před tím, než se vůbec stalo odvětvím. Pokud se zaměřujete na měření svých snah, pak tuto knihu prostě musíte mít.“ – Seth Godin, marketingový guru „Jim Sterne nás učí, jak měřit neměřitelné, už přes 15 let. Touto fantastickou knihou se dělí o své vědomosti, které skvěle využijeme k řešení našich každodenních problémů se sociálními médii. Naučíte se, jak se v rámci víry v média řídit měřitelnými daty!“ – Avinash Kaushik, autor knihy Webová analytika 2.0 O autorovi: Jim Sterne vedl první světový seminář věnovaný marketingu na Internetu již v roce 1994. Dnes vede mezinárodně uznávané přednášky o digitálním marketingu a interakci se zákazníky. Zároveň působí jako konzultant řady společností z žebříčku Fortune 500. Je spoluzakladatelem organizace Web Analytics Association.

Nahlédnout do Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích Nahlédnout do Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Management

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Management / Měříme a optimalizujeme marketing na sociálních sítích