Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž

Kód: 7277410

Úplný název:

Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž (Kuča Karel):

Autor a popis:

Kuča Karel, Libri, 896 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
733 Kč (990 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Projekt ing. arch. K. Kuči, zahrnující všechna města a městečka v Čechách na Moravě a ve Slezsku, už pokročil k poslednímu 8. svazku, který zahrnuje lokality od Václavic až po Žumberk. Přehledně členěné texty doprovázejí mapy ze stabilního katastru z druhé čtvrtiny 19. století, případně novější mapy a plány, množství dalšího ilustračního materiálu (veduty, dobové pohlednice, kresby, foto). Poté připravujeme ještě 9. závěrečný svazek dodatků, oprav, a zejména souhrnné literatury k celému tématu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku/ 8. díl V-Ž