Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu

Kód: 2492582

Úplný název:

Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu (Přibský Vladimír):

Autor a popis:

Přibský Vladimír, Ikar, 272 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Basilej na počátku roku 1433 v době konání církevního koncilu se změnila v město biskupů a kardinálů, ale i kejklířů, kuplířů, kněžek lásky a kacířů. Tak bylo nazýváno české husitské poselstvo, které do Basileje přijelo na učená hádání s katolickými preláty o správný výklad Písma svatého. Autor nahlíží toto významné období našich dějin očima hlavních protagonistů, z nichž každý vidí svět a jeho strázně po svém. Důvěrně přibližuje dnešnímu čtenáři osudy a myšlení lidí na počátku 15. století, dobu, kdy žili naši stateční předkové. Byla to doba, kdy otázka, máme-li se bránit nepříteli, ještě nepřipadala v úvahu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / Město hříšníků - Basilej roku 1433 v době konání církevního koncilu