Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi

Kód: 7387097

Úplný název:

Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi (kol.):

Autor a popis:

Kol., Triton, 366 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
189 Kč (245 Kč)
  / ks  
koupit
 

Integrace imigrantů, azylantů a jejich dětí představuje jedno z klíčových témat migračních politik, jimž se jednotlivé státy Evropské unie věnují na mezinárodní úrovni. Úspěšná integrace je totiž nezbytným nástrojem sociální koheze, o níž tyto státy bezpochyby usilují. Publikace. Cílem tří univerzitních pracovišť (Jihočeská universita v Českých Budějovicích, Hanzelhogeschool v nizozemském bGroningenu a Den Sociale Hřjskole v dánském Odense) bylo představit možné metody sociální práce v této oblasti a přispět tak k rozvoji teoretických i praktických schopností a dovedností sociálních pracovníků, kteří mohou proces integrace cizinců výrazně ovlivnit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Metody sociální práce s imigranty, azylanty a jejich dětmi